tlo11

Nadruk na płytach CD/DVD

Nasza drukarnia specjalizuje się w niskonakładowych (do 10 tys. sztuk) nadrukach na nośnikach optycznych CD oraz DVD. Technika przez nas stworzona służy do natychmiastowego druku płyt przy małych nakładach, jednocześnie pozwala na osiągnięcie lepszej jakości nadruku niż techniką termotransferową lub sitodrukiem. Ten nadruk na CD ma jeszcze jedną ważną zaletę – koszt nadruku 1 płytki jest dokładnie taki sam przy nakładzie jednej sztuki, jak i kilku tysięcy egzemplarzy. Pozwala to na osiągnięcie bardzo niskiej ceny przy niewielkich zamówieniach. Wadą tego rozwiązania jest nasza niska konkurencyjność przy wielkich nakładach. Na uwagę zasługuje także fakt, iż przygotowanie projektu do nadruku trwa zaledwie 2 minuty!

20 lat doświadczenia

Jesteśmy drukarnią, która swoje działanie rozpoczęła we wrześniu 2000 roku. Właśnie wtedy zakupiliśmy naszą pierwszą maszynę do atramentowego druku na płytach CD. Technikę druku niespotykaną w tamtych czasach w Polsce. Od tego czasu nasz park maszyn urósł niemal pięćdziesiąt razy. Przez 20 lat wyprodukowaliśmy 14,1 miliona płyt CD/DVD. Przez ten czas zaledwie 30 tys. płyt zostało reklamowanych, głównie ze względu na zniszczenie w transporcie w firmie kurierskiej.

Nadruk na CD w 24 godziny

Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu oraz całkowicie elektronicznemu obiegowi dokumentów, oferujemy usługę płyty CD w 24 godziny. Zarówno Projekty nadruku na płytach CD czy DVD, jak i zawartość płyt do Nagrania można wgrać na FTP.

Nakłady od 1 sztuki!

Jak Państwo widzą, technika druku atramentowego termicznego jest praktycznym rozwiązaniem dla osób prywatnych, jak i małych oraz średnich firm. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, chcący na nadrukowanych płytach nagrać swoje zdjęcia z aparatu cyfrowego, jak i przedsiębiorstwa przygotowujące swoją ofertę w postaci Katalogu na CD.

Centrum Wysyłkowe

Posiadamy także małe centrum wysyłkowe oraz wynegocjowane dobre warunki z pocztą i kurierami. Potrafimy w ciągu 48 godzin wyprodukować 4 tys. wraz z okładkami, włożyć je do pudełek oraz każdą z nich zaadresować na inny adres do waszych klientów. Dysponujemy też możliwościami druku na żądanie – tworzysz płytę DVD np. z przeprowadzonego szkolenia, dostarczasz nam projekty oraz zawartość DVD i Twój sklep internetowy automatycznie może nam wysyłać opłacone zamówienia, my wykonamy dokładnie tyle płyt ile potrzeba i wystawimy raz w miesiącu zbiorczą fakturę.

Czas Realizacji

Technika druku sprawia, iż jesteśmy w stanie większość zamówień zrealizować w ciągu 24 godzin + czas transportu do klienta. Zdarzają się zamówienia, kiedy klient otrzymuje płyty na drugi dzień po przesłaniu projektu nadruku. Nie jesteśmy największą firmą drukującą na płytach, dlatego po prostu o wiele bardziej się staramy i dbamy o naszych klientów. Stąd też, oprócz standardowych zamówień, podejmujemy się bardziej skomplikowanych zadań.

WAŻNE! Płyty są zabezpieczone przed wilgocią

U nas każda płyta jest zabezpieczona przed wilgocią w standardzie. Na rynku jest naprawdę wiele amatorskich drukarni płyt CD/DVD technologią atramentową. Być może mają nawet atrakcyjniejszą cenę, jednak zanim skorzystasz sprawdź jaką stosują technologię i czy zabezpieczają płyty przed wilgocią. Najtańszy zestaw do druku płyt kosztuje około 1 tys. zł. Najtańszy zestaw do zabezpieczania to kwestia 20 tys. Stąd nie wszyscy to stosują. Efekt może być taki, że dostaniesz płytę, a kiedy wyjmiesz rozgrzaną z napędu, atrament zostanie ci na ręce, lub nawet przy częstym stosowaniu takich płyt w napędzie drobinki tuszu będą systematycznie zabrudzać soczewkę napędu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który zarówno odpowie na wszystkie pytania, jak i pomoże w realizacji zamówienia.