tlo12

Nadruk na kartach PVC

Nasza drukarnia specjalizuje się w niskonakładowych nadrukach na kartach PVC. Technika przez nas stworzona służy do natychmiastowego druku kart przy małych nakładach, techniką termotransferową. Ten nadruk na CD ma jeszcze jedną ważną zaletę – koszt nadruku 1 karty jest dokładnie taki sam przy nakładzie jednej sztuki, jak i kilku tysięcy egzemplarzy. Pozwala to na osiągnięcie bardzo niskiej ceny przy niewielkich zamówieniach. Wadą tego rozwiązania jest nasza niska konkurencyjność przy wielkich nakładach. Na uwagę zasługuje także fakt, iż przygotowanie projektu do nadruku trwa zaledwie 2 minuty!

10 lat doświadczenia

Jesteśmy drukarnią, która swoje działanie rozpoczęła w kwietniu 2010 roku. Właśnie wtedy zakupiliśmy  maszynę do  druku termotransferową na kartach PVC.

Nadruk na CD w 24 godziny

Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu oraz całkowicie elektronicznemu obiegowi dokumentów, oferujemy usługę nadruku karty PVC w 24 godziny.

Nakłady od 1 sztuki!

Jak Państwo widzą, technika druku termotransferową  jest praktycznym rozwiązaniem dla osób prywatnych, jak i małych oraz średnich firm. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni, chcący na nadrukowanych karty PVC.

Centrum Wysyłkowe

Posiadamy także małe centrum wysyłkowe oraz wynegocjowane dobre warunki z pocztą i kurierami. Potrafimy w ciągu 48 godzin wyprodukować 500 kart oraz każdą z nich zaadresować na inny adres do waszych klientów. .

Czas Realizacji

Technika druku sprawia, iż jesteśmy w stanie większość zamówień zrealizować w ciągu 24 godzin + czas transportu do klienta. Zdarzają się zamówienia, kiedy klient otrzymuje kartyna drugi dzień po przesłaniu projektu nadruku. Nie jesteśmy największą firmą drukującą na kartach PVC, dlatego po prostu o wiele bardziej się staramy i dbamy o naszych klientów. Stąd też, oprócz standardowych zamówień, podejmujemy się bardziej skomplikowanych zadań.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który zarówno odpowie na wszystkie pytania, jak i pomoże w realizacji zamówienia.